RAMBO III

odwiedzin: 1097    pobrano: 174Rok: 1989

Gatunek: zręcznościówka

Wydawca: Ocean Software

Producent: Ocean Software Ltd.

Platforma: Amiga | Atari ST | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Rambo III, gra zręcznościowa wydana w 1989 roku przez Ocean Software. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Amstrad CPC, Atari ST, C64, PC (DOS), MSX i ZX Spectrum.
Rambo III to gra na podstwie hitu filmowego pod tym samym tytułem. Akcja toczy się gdzieś w Afganistanie. Wcielamy się w tytułowego Johna Rambo. Twoim zadaniem jest uwolnienie z rąk Sowietów pułkownika Trautmana. Jesteś zdany tylko na siebie - uzbrojony w nóż musisz stawić czoło niezliczonym rzeszom żołnierzy wroga. Na Twoje szczęście, po drodze znajdziesz kilka strzał do łuku, apteczkę lub inne przydatne przedmioty.
Widok gry przedstawiono z lotu ptaka. Gra podzielona jest na dwa etapy - ekspolorowanie budynków wroga oraz przedzieranie się na zewnątrz tego budynku. Graficznie obydwie lokacje są bardzo podbne do siebie.
Rambo III, to gra w którą na pewno zagrasz z sentymentem. Poziom trudności stoi na dość niskim poziomie a całą grę można przejść w kilkadziesiąt minut. Mimo wszystko, fajnie jest się wcielić w tak kultową postać jak Rambo III.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Rambo Iii przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą RAMBO III.

Przejdź do sekcji: Download RAMBO III
TAGI: RAMBO   ZRĘCZNOŚCIÓWKA   JOHN   AFGANISTAN   TRAUTMAN  

Najwyżej ocenione gry

Gry online