RAILROAD TYCOON. MANAGER LINII KOLEJOWYCH.

odwiedzin: 3531    pobrano: 1660Rok: 1990

Gatunek: strategiczna

Wydawca: Microprose

Producent:

Platforma: Amiga | PC | Mac

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Railroad Tycoon, gra strategiczno-handlowa wydana w 1990 roku przez Microprose. Gra wydana została na kompuetry Amiga, Atari ST oraz PC.
Gra Railroad Tycoon, jest klasykiem gatunku gier handlowo-startegicznych. W grze wcielasz się w pioniera - twórce pierwszych żelaznych linii kolejowych. Swoje imperium tworzysz od zera (pamiętaj, że dopiero wynaleziono żelazną kolej). Musisz budować stacje kolejowe, fabryki oraz przede wszystkim linie kolejowe. Swój zmysł handlowy będziesz musiał wykazać, przy odpowiednim doborze wagonów dla swoich połączeń kolejowych. Pamiętaj, że nie jest opłacalne przewożenie surowców czy towarów do miast w których nie będzie z nich pożytku. Oprócz linii kolejowych, możesz też inwestować środki na giełdzie. Wszystkie swoje operacje musisz tak przemyśleć aby zostać magnatem żelaznych linii kolejowych.
Gra, jak pisaliśmy, jest klasykiem gatunku. Railroad Tycoon, jest grą w którą musicie zagrać - o ile jesteście fanami tego gatunku gier.

Uwagi:
Wersja dla Amigii wymaga oryginalnego romu (np. Kisckstart 1.3).

Czasopisma w których znajdziesz informacje o RAILROAD TYCOON

Top Secret

Opis gry w magazynie Top Secret z 1992 roku. Numer 03, strony 18-19.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą RAILROAD TYCOON. MANAGER LINII KOLEJOWYCH..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download RAILROAD TYCOON
TAGI: RAILROAD TYCOON   MICROPROSE   STRATEGICZNA  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo