RAILROAD TYCOON

railroad tycoon
Wydawca:
Producent:

Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Railroad Tycoon

Railroad Tycoon, gra strategiczno-handlowa wydana w 1990 roku przez Microprose. Gra wydana została na kompuetry Amiga, Atari ST oraz PC.

Gra Railroad Tycoon, jest klasykiem gatunku gier handlowo-startegicznych. W grze wcielasz się w pioniera - twórce pierwszych żelaznych linii kolejowych. Swoje imperium tworzysz od zera (pamiętaj, że dopiero wynaleziono żelazną kolej). Musisz budować stacje kolejowe, fabryki oraz przede wszystkim linie kolejowe. Swój zmysł handlowy będziesz musiał wykazać, przy odpowiednim doborze wagonów dla swoich połączeń kolejowych. Pamiętaj, że nie jest opłacalne przewożenie surowców czy towarów do miast w których nie będzie z nich pożytku. Oprócz linii kolejowych, możesz też inwestować środki na giełdzie. Wszystkie swoje operacje musisz tak przemyśleć aby zostać magnatem żelaznych linii kolejowych.

Gra, jak pisaliśmy, jest klasykiem gatunku. Railroad Tycoon, jest grą w którą musicie zagrać - o ile jesteście fanami tego gatunku gier.Uwagi:
Wersja dla Amigii wymaga oryginalnego romu (np. Kisckstart 1.3).Ostatnia modyfikacja: 10 luty 2013

Czasopisma w których można poczytać o grze Railroad Tycoon
Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Gość   wysłano 2018-02-20 11:50:42

Jedna z gier do których wracam co jakiś czas. Nie potrzeba nie wiadomo jakiej grafiki - wystarczy pomysł i dobra realizacja. Tutaj mamy wszystko co potrzeba - szkoda, że już takich gier się nie robi. Zawsze możemy wrócić do starych klasyków :D
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać