QWAK

qwak
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Qwak

Platformowa gra akcji Qwak to propozycja od Team17 Software Limited z 1993 roku. Główną postacią gry jest zielona kaczka, którą będziesz miał przyjemność kontrolować. Twoim zadaniem jest przeprowadzenie kaczki przez 80 różnych poziomów, w taki sposób aby uzyskiwać przy tym jak najwyższy wynik bez utraty wszystkich żyć postaci. Zbieraj rozmieszczone po drodze owoce i klejnoty zwiększające punkty na Twoim koncie. Z kolei pojawiające się złote i srebrne klucze pozwolą zakończyć dane poziomy i przeprowadzić Cię do kolejnych. Uważaj na czyhających wokół wrogów. Możesz próbować pokonać ich za pomocą pocisków z jajek. Do pokonania będą także wyzwania czasowe, wymagające od gracza ukończenia poziomu w ciągu ustalonego czasu, np. 20 sekund, przy zebraniu jak największej ilości owoców. Na większości platform gra działa jedynie w trybie single player. Wyjątek stanowi Amiga pozwalająca na rozgrywki dwóch graczy jednocześnie.


Ostatnia modyfikacja: 25 luty 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry QWAK.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać