PUTT-PUTT TRAVELS THROUGH TIME

putt putt travels through time
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Putt-Putt Travels Through Time

Gra Putt-Putt Travels Through Time jest kolejnym tytułem z serii o samochodziku Putt Putt. Rozgrywka rozpoczyna się, gdy autko wraz ze swoim pieskiem o imieniu Pep pakują swoje przybory przed nadchodzącym rokiem szkolnym. Następnie bohaterowie udają się do laboratorium Firebirda, gdzie wspólnie oglądaja wspaniały wynalazek - Portal Czasu. Postacie próbują go uruchomić, niestety Portal wciąga Putt Putta i Pepa do środka. Postacie muszą zebrać swoje rzeczy i wrócić do teraźniejszości zanim będzie za późno. Gra jest polecana dla najmłodszych graczy z racji swojej miłej i przyjemnej aparycji. Dzięki przyjemnej a za razem edukacyjnej rozgrywce na wszystkich czterech etapach, dzieci uczą się rozwiązywania prostych problemów. Podczas przygody z Putt Puttem gracze mogą natknąć się na rozwiązywanie przeróżnych łamigłówek, oraz mają szansę zagrać w świetnie przygotowane mini-gry. Najmłodsi będą musieli także wykazać się niemałą spostrzegawczością, aby pomóc samochodzikowi i Firebirdowi zamknąć portal w laboratorium.


Ostatnia modyfikacja: 3 czerwiec 2020


Download


W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PUTT-PUTT TRAVELS THROUGH TIME chroniona jest prawem autorskim. PUTT-PUTT TRAVELS THROUGH TIME możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PUTT PUTT TRAVELS THROUGH TIME.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać