putt putt saves the zoo
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Putt-Putt Saves the ZOO

Putt-Putt Saves the ZOO to kolejna odsłona serii gier dla dzieci o wesołym, purpurowym samochodzie, a zarazem pierwsza część cyklu, w której pixelartowa grafika została zastąpiona ręcznie rysowanymi animacjami. Pod względem wizualnym całość przypomina kreskówkę.


Zbliża się czas uruchomienia Cartown Zoo, samochodzik Putt-Putt oraz jego wierny pies Pep udają się na ceremonię otwarcia. Niestety, na miejscu okazuje się, że przybytek ma same problemy. Największym z nich jest zaginięcie młodych zwierzątek: słonia Baby Jambo, żyrafy Masai, lwicy Kenyi, foki Sammy, węża Little Skittera oraz hipopotama o imieniu Zanzibar. Putt-Putt decyduje się pomóc zarządcy Zoo i sprowadzić maluchów do ich rodziców.


Gra Putt-Putt Saves the ZOO to prosta pozycja przypominająca klasyczne point & clicki. Rozgrywka bazuje na odwiedzaniu kolorowych lokacji, rozwiązywaniu prostych zagadek, a także zbieraniu przedmiotów i udziału w różnych minigrach. W trakcie zabawy użytkownik może dodatkowo zmieniać kolor bohatera i wykonywać zdjęcia spotykanym zwierzętom - ich fotografie trafiają następnie do ekwipunku.

Sklepy w których można kupić grę PUTT-PUTT SAVES THE ZOO
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PUTT-PUTT SAVES THE ZOO chroniona jest prawem autorskim. PUTT-PUTT SAVES THE ZOO możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PUTT PUTT SAVES THE ZOO.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz