putt putt joins the parade
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Putt-Putt Joins the Parade

W grze Putt-Putt Joins the Parade gracz wciela się w tytułowy samochodzik, który dowiadując się o paradzie zwierzaków mającej miejsce w pobliskim Cartown, decyduje się dołączyć do uroczystości. Wcześniej jednak bohater musi wykonać niezbędne czynności, które pozwolą mu odpowiednio przygotować się do pochodu. W tym celu kosi trawniki, robi zakupy spożywcze i pomaga znaleźć zagubione dziecko. Putt-Putt korzysta również z mycia samochodu i innych usług pielęgnacyjnych, aby jak najlepiej zaprezentować się na zbliżającej się paradzie.


Putt-Putt Joins the Parade to gra przygodowa typu point-and-click, w której gracz porusza bohaterem i wchodzi w interakcje z pojawiającymi się w przebiegu rozgrywki postaciami za pomocą kursora myszki. Plansze pojawiające się w trakcie rozgrywki są kolorowe i okraszone wesołymi animacjami. Zebrane przedmioty są widoczne w schowku znajdującym się na ekranie, dzięki czemu można z nich w łatwy sposób skorzystać podczas kolejnych przygód dzielnego samochodu o imieniu Putt-Putt.

Sklepy w których można kupić grę PUTT-PUTT JOINS THE PARADE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PUTT-PUTT JOINS THE PARADE chroniona jest prawem autorskim. PUTT-PUTT JOINS THE PARADE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PUTT PUTT JOINS THE PARADE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz