O grze Putt-Putt Joins the Circus

Kolejna odsłona serii przygodowych point & clicków przedstawiających losy samochodzika Putt-Putta oraz jego lojalnego psa Pepa.


W tej części główny bohater chce odwiedzić B.J. Sweeney's Big Top Circus w Apple Valley. Na miejscu okazuje się jednak, że kolejne osoby potrzebują wsparcia samochodzika. Ringmaster cyrku ma bowiem problemy ze swoją kadrą, z którymi sam się nie upora.


Putt-Putt postanawia uratować wszystkie spektakle, na jego pomoc liczą największe gwiazdy sceny Herb, Pearl i Hammy z The Flying Porkowskis, Phillipe the flea, lew Reginald Cornelius Andronocles III czy Honko the Clown.


Putt-Putt Joins the Circus to rysunkowa przygodówka dla dzieci, która w prosty sposób przedstawia każde ze stawianych przed graczem wyzwań za pomocą słów oraz obrazków. Dzięki temu nawet najmłodsi poradzą sobie z łamigłówkami. Zadania bazują głównie na interakcji z napotkanymi postaciami, zbieraniu przedmiotów oraz zwiedzaniu kolorowych lokacji. Na użytkowników czeka również sporo aktywności dodatkowej w postaci pobocznych misji od pracowników cyrku.

Sklepy w których można kupić grę PUTT-PUTT JOINS THE CIRCUS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PUTT-PUTT JOINS THE CIRCUS chroniona jest prawem autorskim. PUTT-PUTT JOINS THE CIRCUS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PUTT PUTT JOINS THE CIRCUS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz