PUTT-PUTT AND PEP`S DOG ON A STICK

putt putt and peps dog on a stick
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Putt-Putt and Pep's Dog on a Stick

Putt-Putt Dog on a Stick to gra przygodowo-zręcznościowa o przygodach samochodzika Putt-Putta i jego psa Pepa. W tej części bohaterowie wybierają się na wysypisko śmieci. Gdy oddają stare butelki i sprzątają okolicę, Pepowi udaje się znaleźć kij. Bohaterowie postanawiają wykorzystać znalezisko do zabawy. Zaczynają na nim podskakiwać, dzięki czemu są w stanie okrążyć całe wysypisko śmieci. W tej części przygód Putt Putta młody gracz może spróbować swoich sił aż na 100 poziomach. Jego zadaniem jest sterowanie Pepem za pomocą myszki i klawiatury i przeskakiwanie z różnych powierzchni, aby zebrać jak najwięcej kości i donieść je do flagi przed upływem czasu. Na poziomach bohaterowie mogą natknąć się na przeróżne przedmioty zwiększające prędkość lub siłę. Na postacie czyhają różne niebezpieczne zwierzaki takie jak niedźwiedzie, które będą utrudniać rozgrywkę. Gracz może doskonale sprawdzić swoje zręcznościowe umiejętności. Putt-Putt Dog on a Stick jest jedyną grą z serii o samochodzie Putt-Putt, w której bohater nie zmienia koloru.


Ostatnia modyfikacja: 25 czerwiec 2020W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PUTT-PUTT AND PEP'S DOG ON A STICK chroniona jest prawem autorskim. PUTT-PUTT AND PEP'S DOG ON A STICK możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   PUTT   PEP   DOG   STICK   AKCJA   ZRĘCZNOŚCIOWA  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PUTT PUTT AND PEPS DOG ON A STICK.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać