PROJECT X. ZNISZCZ ZŁO NA PLANECIE RYXX.

odwiedzin: 2204    pobrano: 802


Project X, gra zręcznościowa, wydana w 1992 roku przez Team 17. Pierwowzór gry powstał dla komputerów Amiga. W 1994 roku powstała konwersja dla komputerów PC.
Celem gry jest zniszczenie planety Ryxx. Dlaczego? Otóż na planecie Ryxx szaleni naukowcy stworzyli bioniczne formy życia które zagrażają ludzkość. Twoim celem jest zapobieżenie temu. Nic szczególnego - po prostu, masz dolecieć i zniszczyć jakąś planetę.
Zanim wybierzesz się aby wykonać misję - możesz wybrać swój statek kosmiczny. Masz do wyboru trzy pojazdy, każdy różni się szczegółami jak np. odporność na pociski wroga, szybkość itp. W czasie gry zbierasz tak zwane 'Power-up', dzięki nim w czasie gry będziesz mógł skorzystać z dodatków. A są nimi: szybkość (przez chilę lecisz szybciej), Działko (mocniejsz odmiana standardowego działka), Build Up (mega niszczcielski piorun - nie dostępne przy opcji Autofire ON), Sideshots (strzelasz z dówch stron na raz), Plasma, Missiles (zdlanie sterowane rakiety), Lazer (potężny laser), Magma oraz Osłona.
Project X, jest grą dopracowaną pod względem graficznym jak i dźwiękowym. Akcja jak i poziom trudności stoi na dość wysokim poziomie. W grze dostępne są tylko cztery poziomy, mimo to rozrywkę mamy zapewnioną na kilkadziesiąt godzin. Dodatkowym plusem jest to, że możemy zagrać w trybie 2 graczy. Lubisz gry zręcznościowe? To musisz zagrać w Project X.

Uwagi:
Aby zagrać w grę w emulatorze WinUAE ustaw rom AROS (dostarczony z emulatorem), 1 Mb Chip RAM oraz cztery stacje dyskietek dla komfortu gry.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą PROJECT X. ZNISZCZ ZŁO NA PLANECIE RYXX..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download PROJECT X
PROJECT X
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi