PROJECT I.G.I: I`M GOING IN

odwiedzin: 5481    pobrano: 2174Rok: 2000

Gatunek: akcja | fps

Wydawca: Eidos Interactive

Producent: Innerloop Studios

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Project I.G.I: I`m Going in, gra FPS wydana w 2000 roku przez Eidos Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Akcja gry toczy się na terenach byłego Związku Radzieckiego. David Jones, oficer IGI zostaje wysłany z misją odnalezienia skradzionej głowicy jądrowej. Jedynym namiarem jest rosyjski handlarz bronią Josef Priboi. Jones po początkowych komplikacjach pomaga w ujęciu Josefa sojuszniczemu oddziałowi wojskowemu pod dowództwem kpt. Harrisona. Okazuje się, że w posiadaniu głowicy jest wujek Josefa - Jach Priboi. Jones ustala jego położenie wprowadzając wirusa do jego sieci komputerowej, następnie udaje się go pojmać. W trakcie transportu śmigłowiec z Jonesem i Jachem na pokładzie zostaje zestrzelony na polecenie Ekk - wojskowej oficer, której Priboi sprzedał głowicę. Jones był zmuszony przedostać się przez granicę i odzyskać swój sprzęt. Następnie udaje mu się przechwycić pociąg, którym żołnierze Ekk mieli dostarczyć Jacha do jej kwatery głównej. Myśliwce wysłane przez Ekk doprowadzają do wykolejenia pociągu, jednak Jones i Jach zdołali przedostać się do miejsca skąd ewakuował ich śmigłowiec IGI. Jones zostaje później wysłany z misją odzyskania głowicy i likwidacji Ekk. Dziewczyna ucieka przy ich pierwszym spotkaniu, jednak ginie gdy Jones z Anyą i oddziałem Harrisona przypuszczają szturm na jej drugą kryjówkę; na końcu gry ładunek z głowicy zostaje rozbrojony. -- Wikipedia.
Project I.G.I, to gra łącząca elementy gry przygodowej i taktycznej z typowym widokiem dla gier fps. Jest to jedna z gier do których chętnie wracamy po latach. Polecamy.

Uwagi: Gra na naszych stronach to wersja RIP. Wystarczy wypakować i uruchomić.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Project Igi przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o PROJECT IGI

Secret Service

Recenzja gry w miesięczniku Secret Service z 2001 roku. Numer 87, strony 48-49.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą PROJECT I.G.I: I`M GOING IN.

Przejdź do sekcji: Download PROJECT IGI
TAGI: PROJECT   IGI   FPS   EIDOS   SHOOTER   JONES   PRIBOI   ANYA   HARRISON  

Najwyżej ocenione gry

Gry online