PRO EVOLUTION SOCCER 4

Inne tytuły: PES 4, Pro Evo 4, Pro Evolution Soccer 4, World Soccer Winning Eleven 8, World Soccer Winning Eleven 8 International

pro evolution soccer 4
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.50/10 (4 głosy)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Pro Evolution Soccer 4

"Pro Evolution Soccer 4" (PES 4) to popularna gra sportowa, wydana w 2004 roku przez Konami, jako piąta odsłona serii.

W "PES 4" gracze mają możliwość wybierania swoich ulubionych drużyn klubowych oraz reprezentacji narodowych. Chociaż gra nie posiada pełnych licencji dla wszystkich klubów, co może być pewnym ograniczeniem, wciąż oferuje szeroki wybór drużyn i zawodników.

Grafika w PES 4, jak na swoje czasy, była na dobrym poziomie, chociaż oczywiście nie dorównuje dzisiejszym standardom. Mimo to, animacje zawodników są płynne, a stadiony i boiska prezentują się na tyle dobrze, by odczuć atmosferę prawdziwych meczów piłkarskich.

Największym atutem gry jest jej gameplay. PES 4 cechuje się zaawansowaną sztuczną inteligencją, zarówno drużyn przeciwnych, jak i własnych zawodników. Zawodnicy zachowują się realistycznie na boisku, podejmując odpowiednie decyzje taktyczne i reagując na aktualną sytuację na boisku. Kontrola piłki, drybling, strzały, podania - wszystkie elementy rozgrywki są dobrze wyważone przez co można odnieść wrażenie pełnej kontroli nad zawdonikami.

W "Pro Evolution Soccer 4" znajdziemy kilk atrybów gry, które oferują różnorodne możliwości zabawy. Gracze mogą uczestniczyć w meczach towarzyskich, rozgrywkach klubowych i międzynarodowych, oraz rywalizować w różnych turniejach. W trybie wieloosobowym, można rywalizować z przyjaciółmi, co dodaje dodatkową frajdę i współzawodnictwo.

Nie można też zapomnieć o fantastycznym soundtracku gry, który wzbogaca atmosferę rozgrywki i dodaje dynamizmu.

Mimo że "Pro Evolution Soccer 4" może wydawać się przestarzałą grą, to dla wielu graczy jest symbolem ich młodzieńczych lat i miłości do futbolu. Chociaż dzisiejsze gry sportowe mają wiele bardziej zaawansowanych funkcji, to "PES 4" nadal przyciąga miłośników retro gamingu i tych, którzy pragną wrócić do korzeni serii PES.


Ostatnia modyfikacja: 26 lipiec 2023Komentarze

Patrykosx   wysłano 2024-04-20 22:26:50

witam wie ktos jak to ogarnąć na windows 10 ? pozdrawiam

Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać