PRO EVOLUTION SOCCER 3

Inne tytuły: World Soccer: Winning Eleven 7 International,PES 3, Pro Evo 3, World Soccer: Winning Eleven 7, World Soccer: Winning Eleven 7 International

pro evolution soccer 3
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Pro Evolution Soccer 3

Pro Evolution Soccer 3, wydana w 2003 roku, to kolejna odsłona popularnej serii piłkarskich symulacji, która zdobyła uznanie fanów gry piłkarskiej na całym świecie.

Jednym z największych atutów Pro Evolution Soccer 3 jest jego realizm. Twórcy skupili się na realiźmie gry w piłkę nożną, zarówno pod względem fizyki poruszania się piłki, jak i zachowań zawodników. Animacje są płynne i naturalne, co przekłada się na płynność rozgrywki i uczucie kontroli nad swoją drużyną.

Grafika w grze, jak na swoje czasy, jest zadowalająca. Chociaż nie imponuje szczególnie w porównaniu do dzisiejszych standardów, to wciąż udaje się oddać wygląd piłkarzy, stadionów i atmosferę meczów. Różnorodność stadionów i wiernie odwzorowane twarze znanych piłkarzy dodają uroku i realizmu do gry.

Pro Evolution Soccer 3 oferuje również wiele trybów rozgrywki, takich jak Liga Mistrzów, Mistrzostwa Europy czy Puchar Świata. Gracze mają możliwość zarządzania drużyną, transferami zawodników i dostosowywania taktyki. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, zaimplemetowano możliwość rywalizacji z innymi graczami poprzez tryb wieloosobowy.

Mechanika gry jest doskonale zbalansowana i wymaga od gracza umiejętności, taktycznego myślenia i precyzji. Atak, jak i obrona wymagają odpowiedniego podejścia i zrozumienia gry. Sztuczna inteligencja przeciwników jest dobrze zaprojektowana, co sprawia, że rozgrywka jest wyzwaniem nawet dla doświadczonych graczy.

Mimo wielu pozytywnych aspektów, Pro Evolution Soccer 3 ma również pewne wady. Przede wszystkim, brak oficjalnych licencji dla niektórych drużyn i lig może być rozczarowujący dla niektórych fanów. Ponadto, interfejs gry i menu mogą być nieco skomplikowane i trudne do nawigacji na początku.

Pro Evolution Soccer 3 to udana odsłona serii. Mimo pewnych ograniczeń graficznych i braku licencji, gra oferuje emocjonującą rozgrywkę, realistyczne zachowania piłkarzy i różnorodność trybów rozgrywki.


Ostatnia modyfikacja: 5 lipiec 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PRO EVOLUTION SOCCER 3.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać