PRO EVOLUTION SOCCER 3

Inne tytuły: World Soccer: Winning Eleven 7 International,PES 3, Pro Evo 3, World Soccer: Winning Eleven 7, World Soccer: Winning Eleven 7 International

pro evolution soccer 3
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Pro Evolution Soccer 3

Pro Evolution Soccer 3, wydana w 2003 roku, to kolejna odsłona popularnej serii piłkarskich symulacji, która zdobyła uznanie fanów gry piłkarskiej na całym świecie.

Jednym z największych atutów Pro Evolution Soccer 3 jest jego realizm. Twórcy skupili się na realiźmie gry w piłkę nożną, zarówno pod względem fizyki poruszania się piłki, jak i zachowań zawodników. Animacje są płynne i naturalne, co przekłada się na płynność rozgrywki i uczucie kontroli nad swoją drużyną.

Grafika w grze, jak na swoje czasy, jest zadowalająca. Chociaż nie imponuje szczególnie w porównaniu do dzisiejszych standardów, to wciąż udaje się oddać wygląd piłkarzy, stadionów i atmosferę meczów. Różnorodność stadionów i wiernie odwzorowane twarze znanych piłkarzy dodają uroku i realizmu do gry.

Pro Evolution Soccer 3 oferuje również wiele trybów rozgrywki, takich jak Liga Mistrzów, Mistrzostwa Europy czy Puchar Świata. Gracze mają możliwość zarządzania drużyną, transferami zawodników i dostosowywania taktyki. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, zaimplemetowano możliwość rywalizacji z innymi graczami poprzez tryb wieloosobowy.

Mechanika gry jest doskonale zbalansowana i wymaga od gracza umiejętności, taktycznego myślenia i precyzji. Atak, jak i obrona wymagają odpowiedniego podejścia i zrozumienia gry. Sztuczna inteligencja przeciwników jest dobrze zaprojektowana, co sprawia, że rozgrywka jest wyzwaniem nawet dla doświadczonych graczy.

Mimo wielu pozytywnych aspektów, Pro Evolution Soccer 3 ma również pewne wady. Przede wszystkim, brak oficjalnych licencji dla niektórych drużyn i lig może być rozczarowujący dla niektórych fanów. Ponadto, interfejs gry i menu mogą być nieco skomplikowane i trudne do nawigacji na początku.

Pro Evolution Soccer 3 to udana odsłona serii. Mimo pewnych ograniczeń graficznych i braku licencji, gra oferuje emocjonującą rozgrywkę, realistyczne zachowania piłkarzy i różnorodność trybów rozgrywki.


Ostatnia modyfikacja: 5 lipiec 2023Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PRO EVOLUTION SOCCER 3.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać