private eye
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Private Eye

Private Eye to produkcja przygodowa nawiązująca do twórczości znanego pisarza kryminałów noir Raymonda Chandlera. Głównym bohaterem gry jest znany z jego powieści prywatny detektyw z Los Angeles - Philip Marlowe.


Fabuła oparta została na motywach książki "Siostrzyczka" z 1949 roku. Historia koncentruje się na losach młodej kobiety Orfamay Quest, która zleca protagoniście odnalezienie jej starszego brata Orrina. Dla Marlowe'a nie jest to żadnym wyzwaniem, problem pojawia się wtedy, gdy poszukiwany mężczyzna zostaje znaleziony martwy... Produkcja pozwala rozegrać klasyczną opowieść zgodną z literackim pierwowzorem, jak również jej wersję alternatywną. W drugim wariancie zmianie ulegają motywy bohaterów oraz zabójca.


Gra Private Eye jest mieszanką klasycznego point & clicka oraz interaktywnego filmu, z większym naciskiem położonym na drugi z wymienionych elementów. Tytuł bazuje więc na licznych scenach rozmów, które uzupełnia zbieranie i analizowanie przedmiotów, a także odwiedzanie kolejnych lokacji związanych ze śledztwem.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PRIVATE EYE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz