prison tycoon 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Prison Tycoon 2: Maximum Security

Prison Tycoon 2: Maximum Security, gra ekonomiczna wydana w 2006 roku przez ValuSoft. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
W Prison Tycoon 2: Maximum Security wcielasz się w managera więzienia. W grze możesz wybrać tryb gry: Free Play (gra dowolna) lub Challenge (wyzwania). W trybie dowolnym (free play) wybierasz pomiędzy trzema lokalizacjami i zaczynsz swoją zabawę. W tym trybie nie ma szczególnych wymagań - po prostu zarządzasz więzieniem a robisz dokładnie to, co w większości gier typu tycoon: budujesz budynki. Najważniejszym elementem jest bezpieczeństwo, czyli ogrodzenia oraz cele (tj. budynku w których mieszkają więźniowie). Pamiętaj o dodatkowych budynkach jak warsztaty (więzienie musi zarabiać), sale gimnastyczne (osadzeni muszą mieć czas na rozrywkę - mniej buntów), szpital itp.
W trybie Challenge (wyzwania), przejmujesz istniejące więzienia i musisz osiągnąć wyznaczone cele np. uchronić więzienie przed bankructwem czy zapobiec buntowi więźniów. W grze zamieszczono 15 misji, w których możesz wykazać się kunsztem managerskim.
PRISON   TYCOON   MAXIMUM   SECURITY   VALUSOFT   MANAGER   EKONOMICZNA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PRISON TYCOON 2.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz