power rangers super legends
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Power Rangers: Super Legends

Power Rangers Super Legends jest klasyczną grą akcji, w której do wyboru mamy jednego z kilku bohaterów. Gra toczy się z widoki trzeciej osoby. Rozbudowany i urozmaicony tryb walki pozwala na tworzenie przeróżnych kombosów. Poza podstawowymi ciosami, możemy wykonywać przeróżne akrobacje, które podnoszą poziom rozgrywki. Wdrożenie skoków i odbić od różnych elementów nadaje grze elementów dynamiki, dzięki czemu gracz nie może narzekać na nudę. Wraz z kolejnymi etapami, mamy możliwość odblokowywania nowych, urozmaiconych ruchów.


Elementy gry stanowi przede wszystkim bijatyka, chociaż również pojawiają się zagadki, dzięki którym otrzymujemy możliwość przejścia na nowe poziomy rozgrywki. Poziom gry jest nie wymagający, dlatego też młodsi gracze swobodnie mogą uczestniczyć w przechodzeniu przez świat Power Rangers.


Oprócz głównych bohaterów, znajdziemy też negatywne postacie jakimi są Gluto i Lord Zedd. W trakcie rozgrywki mamy możliwość zobaczenia Świątyni Starożytnych Wojowników oraz innych ciekawych miejsc.


Komiksowy styl i odwzorowywanie serialowych wydarzeń, pozwala przechodzić grę zgodnie z wydarzeniami przedstawionymi w serii Power Rangers.
ABANDONWARE  STARE GRY   POWER   RANGERS   AKCJA   PLATFORMOWA   PUZZLE   SCI-FI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry POWER RANGERS SUPER LEGENDS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz