POWER RANGERS: NINJA STORM

power rangers ninja storm
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.75/10 (4 głosy)


Twoja ocena:
O grze Power Rangers: Ninja Storm

Power Rangers: Ninja Storm to zestaw minigier stworzonych z okazji premiery (wówczas) nowej serii. Gra zawiera sześć różnych mini-gier, którymi można sterować za pomocą myszy, z których każda składa się z trzech poziomów.

Gracze mogą wybrać swojego ulubionego bohatera i zagrać w następujące minigry:
- Lockaer Room (Szatnia): Gracze wyposażają wybranego Power Rangera w sprzęt, przeciągając i upuszczając różne przedmioty.
- Vehicle Run (Jazad motocyklem): Gracze kontrolują wybranego bohatera, jeżdżąc na motocyklu, zbierając flagi i pokonując trzy okrążenia.
- Power Sphere: Gra w stylu Breakout.
- Gra pamięciowa: gracze dopasowują karty, aby odkryć pary.
- Hang Glider (Szybowiec): Gracze używają myszki do poruszania Power Rangera w powietrzu, zbierając flagi i resetując stoper.
- Maze (Labirynt): Gracze poruszają się swoim bohaterem po labiryncie, zbierając flagi, unikając pułapek i strażników.

Gdy gracze ukończą wszystkie sześć minigier, mogą odblokować tryb misji zawierający przerywniki filmowe przedstawiające Power Rangersów ratujących swoich przyjaciół. Minigry w tym trybie stają się trudniejsze, a wrogowie i przeszkody zastępują flagi.
Dodatkowo gracze mogą korzystać z ekskluzywnych minigier, takich jak Missile Rebound, gra w stylu Ponga, w której gracze muszą odbijać pociski Mad Magnet i zdobyć trzy punkty, aby wygrać.
Po osiągnięciu wysokich wyników w minigrach gracze mogą wydrukować certyfikaty w menu opcji, aby uczcić swój sukces. Power Rangers: Ninja Storm to zabawna i wciągająca kolekcja minigier, która z pewnością spodoba się fanom serii.Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry POWER RANGERS NINJA STORM.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać