POWER RANGERS: NINJA STORM

power rangers ninja storm
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Power Rangers: Ninja Storm

Power Rangers: Ninja Storm to zestaw minigier stworzonych z okazji premiery (wówczas) nowej serii. Gra zawiera sześć różnych mini-gier, którymi można sterować za pomocą myszy, z których każda składa się z trzech poziomów.

Gracze mogą wybrać swojego ulubionego bohatera i zagrać w następujące minigry:
- Lockaer Room (Szatnia): Gracze wyposażają wybranego Power Rangera w sprzęt, przeciągając i upuszczając różne przedmioty.
- Vehicle Run (Jazad motocyklem): Gracze kontrolują wybranego bohatera, jeżdżąc na motocyklu, zbierając flagi i pokonując trzy okrążenia.
- Power Sphere: Gra w stylu Breakout.
- Gra pamięciowa: gracze dopasowują karty, aby odkryć pary.
- Hang Glider (Szybowiec): Gracze używają myszki do poruszania Power Rangera w powietrzu, zbierając flagi i resetując stoper.
- Maze (Labirynt): Gracze poruszają się swoim bohaterem po labiryncie, zbierając flagi, unikając pułapek i strażników.

Gdy gracze ukończą wszystkie sześć minigier, mogą odblokować tryb misji zawierający przerywniki filmowe przedstawiające Power Rangersów ratujących swoich przyjaciół. Minigry w tym trybie stają się trudniejsze, a wrogowie i przeszkody zastępują flagi.
Dodatkowo gracze mogą korzystać z ekskluzywnych minigier, takich jak Missile Rebound, gra w stylu Ponga, w której gracze muszą odbijać pociski Mad Magnet i zdobyć trzy punkty, aby wygrać.
Po osiągnięciu wysokich wyników w minigrach gracze mogą wydrukować certyfikaty w menu opcji, aby uczcić swój sukces. Power Rangers: Ninja Storm to zabawna i wciągająca kolekcja minigier, która z pewnością spodoba się fanom serii.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry POWER RANGERS NINJA STORM.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz