postal
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.67/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Postal

Postal, gra akcji wydana w 1997 roku przez Ripcord Games. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh oraz PC (Windows).
Postal to kultowa gra z gatunku strzelanek, która cieszy kolejne pokolenia graczy. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego.
Podczas gry wcielamy się w tajemniczego Kolesia (Postal Dude), który biega po okolicy i bez żadnych zahamowań likwiduje wszystkie napotkane osoby. Strzelamy zarówno do saksofonistów, jak i do mieszkańców przedmieść oraz policjantów, wykonując w międzyczasie różnego rodzaju zadania.
Jednym z powodów, dla których Postal to gra do dzisiaj kultowa jest rozgrywka. Podczas zabawy mamy do dyspozycji wiele różnych rodzajów broni. Postal Dude dysponuje między innymi granatami, napalmem czy koktajlami Mołotowa. Postawione przed nami zadanie polega na zabiciu odpowiedniej ilości ludzi przedstawionych na planszy. Pośród potencjalnych ofiar znajdują się zarówno te uzbrojone (na przykład policjanci), jak i zupełnie bezbronne.
Ta kultowa gra doczekała się kilku rozszerzeń oraz adaptacji filmowej. Pomimo upływu lat wciąż ma swoich wiernych fanów na całym świecie.

Sklepy w których można kupić grę POSTAL
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra POSTAL chroniona jest prawem autorskim. POSTAL możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry POSTAL.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz