PORTS OF CALL. JAK ZOSTAĆ ARMATOREM?

odwiedzin: 4991    pobrano: 1645Rok: 1986

Gatunek: ekonomiczna | symulator

Wydawca: Aegis

Producent:

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Ports of Call, gra handlowo-symulacyjna wydana przez AEGIS w 1986 roku dla komputerów Amiga. W późniejszym czasie wydana również dla komputerów PC.
Na start w grze otrzymujesz kwotę 5 milionów dolarów na stworzenie linii morskiej (spedycji). Za tę kwotę musisz kupić swój pierwszy statek do przewozu towarów. Celem gry jest zarabienie jak największej ilości pieniędzy w określonym czasie. Przy wyborze trybu gry masz możliwość ustalenia przez jaki czas będziesz grał - 1 godzina, 2 godziny oraz opcja "do końca". Następnym etapem będzie wybór portu domowego. Masz możliwość wyboru kilkudziesięciu portów na całym świecie np. Londyn, Singapur, San Francisko i wiele więcej. W zależności od portu (i kontynentu) będziesz przewoził różnego rodzaju towary np. tekstylia, elektronikę i inne. Niektóre zlecenia wymagają dostarczenia w określonym czasie, pamiętaj o tym przy ustaleniu szybkości transportu (statki zużywają paliwo, bark paliwa na pełnym morzu sporo kosztuje).
Ciekawą opcją jest dodanie do całości elementów zręcznościowych np. opuszczanie portu lub zawijanie do portu, omijanie lofdowców itp.
Podsumowując, gra Ports of Call, jest gratką dla fanów gier ekonomicznych. Graficznie prezentuje przyzwoity poziom, co nie jest może aż takim ważnym elementem tej gry. Polecamy.

Uwagi:
Gra dla Amigi: ustawienia jak dla komputerów A500.

Grę dla PC uruchomicie przez POCUS.EXE.

Sprzyjających wiatrów!
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Ports Of Call przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o PORTS OF CALL

Gambler

Jak grać w Ports of Call przeczytacie w miesięczniku Gambler z 1995 roku. Numer 05, strony 22-23.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą PORTS OF CALL. JAK ZOSTAĆ ARMATOREM?.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download PORTS OF CALL
TAGI: PORTS OF CALL   EKONOMICZNA   SYMULATOR   AEGIS  

Najwyżej ocenione gry

Gry online