POPULOUS. ZABAWA W BOGA.

odwiedzin: 2221    pobrano: 1003


Populous, gra strategiczna wydana w 1989 roku przez Electronic Arts na komputery Amiga, Atari ST, PC oraz konsole SEGA 8- i 16-Bit.
W grze wcielasz się w "boga", którego zadaniem jest kierowanie losami swojego ludu. Pamiętaj jednak, że istnieje inny bóg, który posiada własnych zwolenników. Tylko jeden klan może przetrwać, czy to będzie twój klan?
Na początku gry musisz pomóc swojemu ludowi w osiedleniu się. W tym celu będziesz równał ziemię (lub wznosił pagórki) aby ludzie mogli wybudować domostwa, warownie i zamki. Z biegiem czasu będziesz musiał poświęcać więcej czasu ludowi, aby nie odwrócili się od wiary w ciebie. Pamiętaj jaki jest cel gry - tylko jeden klan przetrwa.
Populous, to gra niespotykana w tamtym czasie. W okresie kiedy powstała, mogłeś dowodzić armią, latać samolotami czy skakać po platformach, jednak nikt wcześniej nie stworzył gry, w której wcielasz się w boga! Populous, to gra, która wciągnie cię na długie godziny.

Uwagi:

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą POPULOUS. ZABAWA W BOGA..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download POPULOUS
POPULOUS
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi