panzer general iii scorched earth
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.00/10 (11 głosów)


Twoja ocena:O grze Panzer General III: Scorched Earth

Panzer General III: Scorched Earth, gra strategiczna - turowa wydana w 2000 roku przez Mattel. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Gra bazuje na Panzer General 3D Assault. Akcja gry osadzona jest w czasach II Wojny Światowej na Wschodnim Froncie. Gra zawiera cztery kampanie dla sił niemieckich i sowieckich. W Panzer General III: Scorched Earth zachowano ten sam system zarządzania liderem. Gracz rozpoczyna grę z pulą liderów, która rośnie wraz z postępem gry. Każdy lider specjalizuje się w konkretnej klasie sprzętu.
Panzer General III: Scorched Earth, to ostatnia z serii gier Panzer General. Po ukazaniu się omawianej części, prawa do gry zostały sprzedane firmie UbiSoft, która zrezygnowała z produkcji tej serii.


Uwagi: Gra na naszych stronach jest w formacie obrazu płyty ISO. Zainstaluj grę. Następnie skopiuj plik z folderu Crack w miejsce zainstalowanej gry.
Dla systemów Windows 7/8/10 skopiuj zawartość katalogu MS znajdującego się w dgVooDoo (znajdziecie tutaj) do folderu w którym zainstalowałeś grę.
Wersja językowa polska/angielska.

Czasopisma w których można poczytać o grze Panzer General Iii Scorched Earth

PANZER   GENERAL   SCORCHED   EARTH   STRATEGICZNA   TUROWA   SSI   MATTEL   FRONT  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PANZER GENERAL III SCORCHED EARTH.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz