PANZER GENERAL. STRATEGIA TUROWA - II WOJNA ŚWIATOWA.

odwiedzin: 9590    pobrano: 2134


Panzer General, gra strategiczna (turowa) wydana w 1994 roku przez Strategic Simulations. W grę możecie zagrać na komputerach PC.
Gra osadzona jest w realiach II wojny światowej. W Panzer General, gracz wciela się w dowódcę sił zbrojnych. W zależności od strony konfliktu, gracz ma do wykonania kilka scenariuszy przygotowanych przez producentów gry. W grze dostępnych jest kilkadziesiąt rodzajów jednostek bojowych. Różnią się one między sobą współczynnikami obrony i ataku, szybkością ruchu, zasięgiem ostrzału i tym podobnymi parametrami (w zależności od strony konfliktu). Każdy oddział ma zapas amunicji oraz paliwa (dotyczy pojazdów i samolotów), który wyczerpuje się w miarę postępów w misji. Wraz z postępem w walce jednostki nabywają punkty doświadczenia, które czynią je skuteczniejszymi w działaniach wojennych.
Gra, czasie kiedy powstała, charakteryzowała się uproszczonym i bardzo intuicyjnym interfejsem użuytkownika. Do teraz chętnie wracamy do tej pozycji. Graficznie Panzer General, prezentuje bardzo dobry poziom. Jest to pozycja warta uwagi.

Uwagi:
Grę uruchmicie poprzez PG.BAT. Wystarczy, że przeniesiecie na DosBox i możecie cieszyc sie rogrywką.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o PANZER GENERAL

Top Secret

Opis gry w miesięczniku Top Secret z 1995 roku. Numer 01, strony 20-21.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą PANZER GENERAL. STRATEGIA TUROWA - II WOJNA ŚWIATOWA..Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download PANZER GENERAL
PANZER GENERAL
Ocena


Udostępnij
Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: PC


wolne buki

Tagi