PANZER GENERAL. STRATEGIA TUROWA - II WOJNA ŚWIATOWA.

odwiedzin: 12801    pobrano: 2971Rok: 1994

Gatunek: strategiczna

Wydawca: Strategic Simulations

Producent: Strategic Simulations, Inc.

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Panzer General, gra strategiczna (turowa) wydana w 1994 roku przez Strategic Simulations. W grę możecie zagrać na komputerach PC.
Gra osadzona jest w realiach II wojny światowej. W Panzer General, gracz wciela się w dowódcę sił zbrojnych. W zależności od strony konfliktu, gracz ma do wykonania kilka scenariuszy przygotowanych przez producentów gry. W grze dostępnych jest kilkadziesiąt rodzajów jednostek bojowych. Różnią się one między sobą współczynnikami obrony i ataku, szybkością ruchu, zasięgiem ostrzału i tym podobnymi parametrami (w zależności od strony konfliktu). Każdy oddział ma zapas amunicji oraz paliwa (dotyczy pojazdów i samolotów), który wyczerpuje się w miarę postępów w misji. Wraz z postępem w walce jednostki nabywają punkty doświadczenia, które czynią je skuteczniejszymi w działaniach wojennych.
Gra, czasie kiedy powstała, charakteryzowała się uproszczonym i bardzo intuicyjnym interfejsem użuytkownika. Do teraz chętnie wracamy do tej pozycji. Graficznie Panzer General, prezentuje bardzo dobry poziom. Jest to pozycja warta uwagi.

Uwagi:
Grę uruchmicie poprzez PG.BAT. Wystarczy, że przeniesiecie na DosBox i możecie cieszyc sie rogrywką.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Panzer General przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o PANZER GENERAL

Top Secret

Opis gry w miesięczniku Top Secret z 1995 roku. Numer 01, strony 20-21.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą PANZER GENERAL. STRATEGIA TUROWA - II WOJNA ŚWIATOWA..


Najwyżej ocenione gry

Gry online