PANG. LEGENDA WŚRÓD GIER.

odwiedzin: 4816    pobrano: 1888Rok: 1990

Gatunek: zręcznościówka

Wydawca: Mitchell

Producent: Mitchell

Platforma: Amiga | PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Pang, gra zręcznościowa z roku 1989 wydana przez firmę Mitchel na automaty video. Później doczekała się konwersji na komputery Amiga, Atari ST, C64, Amstrad CPC oraz ZX Spectrum w 1990 roku. Dla komputerów PC, gra została wydana w 1992 roku. Pang w wersji na komputery opracowała i wydała firma Oean Software.
W grze Pang sterujesz myśliwym. Twoim zadaniem jest zniszczyć wszystkie kule na danej planszy. Zadanie wydaje się proste, a jednak. Gdy trafimy w kule, ta, rozdziela się na dwie mniejsze. Te dwie mniejsze, po trafieniu, znowu dzielą się na mniejsze itd. Do dyspozycji masz kilka broni (choć zawsze jak zaczynasz poziom masz podstawową broń) harpun, podwójny harpun oraz strzelbę. W trakcie gry z kul (lub z cegiełek) mogą wypaść bonusy ułatwiające grę np. zegar - dodaje ci czasu, dynamit - rozstrzepia kule na najmniejsze możliwe, gwiazdka - pole siłowe oraz inne. W grę można grać w teamie - jako współpraca, wtedy jest dużo ciekawsza rozgrywka.
Pang jest grą w którą koniecznie należy zagrać. Pomimo upłuwu lat - ciągle bawi jak przed laty. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, nie ma chwili wytchnienia. Graficznie gra prezentuje wysoki poziom (nie zapominajmy, że Pang to gra przeniosiona z automatów, a tam jak wiemy, była bardzo dobra grafika), dźwięk również dobrze dobrany do akcji. Polecamy zagrać w Pang.

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Można uruchomić grę używając Aros'a dołączonego do najnowszego emulatora WinUAE.

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą PANG. LEGENDA WŚRÓD GIER..

Przejdź do sekcji: Download PANG
TAGI: PANG   OCEAN SOFTWARE   ZRĘCZNOŚCIÓWKA   2 GRACZY  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo