pandemonium
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Pandemonium!

Pandemonium! to trójwymiarowa platformówka, która zabiera gracza do fantastycznej krainy pełnej magii. Wcielając się w jednego z dwóch bohaterów staramy się odwrócić szkody, których nieświadomie się dopuściliśmy, zsyłając na nasze miasto zagładę.


Czarodziejka Nikki oraz błazen Fargus przez pomyłkę rzucają zaklęcie, które przyzwało straszliwego potwora. Monstrum obróciło ich dom w pył wraz z całym miastem i ich mieszkańcami. Jedynym ratunkiem pozostało dotarcie do tajemniczego artefaktu spełniającego wszystkie życzenia. Tylko w ten sposób bohaterowie mogą naprawić swoje szkody.


Przed rozpoczęciem każdego etapu rozgrywki gracz może zdecydować, w którego z bohaterów chce się wcielić. Nikki to zdolna akrobatką, która potrafi skakać wyżej niż jej przyjaciel. Z kolei Fargus wyróżnia się siłą i posiada dodatkowy atak, który jest bardzo przydatny podczas walki. Gra korzysta z klasycznych mechanik gier tego typu. Poruszając się po platformach zbieramy bonusy oraz unikami, bądź walczymy z licznymi przeciwnikami.

Sklepy w których można kupić grę PANDEMONIUM!
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PANDEMONIUM! chroniona jest prawem autorskim. PANDEMONIUM! możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PANDEMONIUM.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz