PAJAMA SAM`S SOCKWORKS

pajama sams sockworks
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Pajama Sam's SockWorks

Pajama Sam's SockWorks, wydana w 1997 roku przez Humongous Entertainment, Inc, pozwala graczowi wcielić się w rolę tytułowego Pajama Sam. Proszony przez mamę o posprzątanie pokoju i uporządkowanie swoich skarpet przed pójściem do szkoły dnia następnego, Pajama Sam postanawia zostawić obowiązek do rana i zapada w drzemkę. W śnie przedstawia mu się maszyna ułatwiająca to zadanie - The Sock-O-Matic, automat sortujący skarpety.


Gracz wciela się w rolę Pajama Sama, który obsługując The Sock-O-Matic musi prawidłowo segregować skarpety do odpowiednich koszy. Do pokonania jest aż 100 różnych poziomów. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś i ty został skarpetkowym pogromcą!


Ostatnia modyfikacja: 15 grudzień 2019W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PAJAMA SAM'S SOCKWORKS chroniona jest prawem autorskim. PAJAMA SAM'S SOCKWORKS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PAJAMA SAMS SOCKWORKS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać