pajama sams sockworks
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Pajama Sam's SockWorks

Pajama Sam's SockWorks, wydana w 1997 roku przez Humongous Entertainment, Inc, pozwala graczowi wcielić się w rolę tytułowego Pajama Sam. Proszony przez mamę o posprzątanie pokoju i uporządkowanie swoich skarpet przed pójściem do szkoły dnia następnego, Pajama Sam postanawia zostawić obowiązek do rana i zapada w drzemkę. W śnie przedstawia mu się maszyna ułatwiająca to zadanie - The Sock-O-Matic, automat sortujący skarpety.
Gracz wciela się w rolę Pajama Sama, który obsługując The Sock-O-Matic musi prawidłowo segregować skarpety do odpowiednich koszy. Do pokonania jest aż 100 różnych poziomów. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś i ty został skarpetkowym pogromcą!

W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PAJAMA SAM'S SOCKWORKS chroniona jest prawem autorskim. PAJAMA SAM'S SOCKWORKS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
PAJAMA   SAM   SOCKWORKS   AKCJA   ZRĘCZNOŚCIOWA   PUZZLE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PAJAMA SAMS SOCKWORKS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz