PAJAMA SAM`S LOST AND FOUND

pajama sams lost and found
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Pajama Sam's Lost and Found

Pajama Sam's Lost & Found to kolejna odsłona przygód Pajama Sam’a. Ta wydana w 1998 roku przez Humongous Entertainment, Inc. dziecięca gra zręcznościowa, zastaje tytułowego bohatera w swoim pokoju będącym totalnym bałaganem. Gracz wcielając się w rolę Pajama Sam’a, ma za zadanie posprzątać swój pokój. Znając pomysłowość naszego bohatera, zwykły obowiązek może łatwo przekształcić się w niezłą przygodę. I tak jest tym razem. Czołgając się po podłodze i zaglądając w czeluści pod łóżkiem, Pajama Sam podróżuje po różnych krainach. Nie sam, ma do tego kilku kompanów. Zbierając wraz z Pajama Sam’em puzzle i inne zabawki, gracz musi unikać dziwnych przeszkód. Podejmując się gier bonusowych może łatwo powiększać ilość zebranych punktów zbliżając się tym samym do zostania mistrzem.


Ostatnia modyfikacja: 15 grudzień 2019Sklepy w których można kupić grę PAJAMA SAM'S LOST AND FOUND
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PAJAMA SAM'S LOST AND FOUND chroniona jest prawem autorskim. PAJAMA SAM'S LOST AND FOUND możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   PAJAMA   SAM   LOST   FOUND   AKCJA   ZRĘCZNOŚCIOWA  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PAJAMA SAMS LOST AND FOUND.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać