O grze Pajama Sam: Life is Rough When You Lose Your Stuff

Pajama Sam: Life is Rough When You Lose Your Stuff to następna odsłona przygód zwykłego chłopca o imieniu Sam, który pod wpływem niecodziennych wydarzeń zmienia się w superbohatera Pajama Sam’a. Wydana w 2003 roku gra, przedstawia losy głównego bohatera na drodze odnalezienia zagubionego komiksu.
Podekscytowany Sam szykuje się na spotkanie autorskie ze swoim ulubionym pisarzem w galerii handlowej. Zamierza uzyskać autograf na pierwszym wydaniu komiksu, który posiada, jednak nie może znaleźć go w swoim zabałaganionym pokoju. Zmusza go to do wyruszenia w głąb bałaganu, przecież nie może opuścić takiego wydarzenia! W poszukiwaniu zagubionej książki, musi pokonać szereg różnorodnych przygód. Do pokonania będzie miał Jezioro Agitator i misję odszukania zaginionych w nim skarpet czy też zbieranie zakurzonych króliczków w Dust Bunny Corral. Jednak Pajama Sam musi być czujny, bo na swojej drodze spotka ludzi, którzy będą mieli dla niego kilka wskazówek.


Uwagi:


Sklepy w których można kupić grę PAJAMA SAM: LIFE IS ROUGH WHEN YOU LOSE YOUR STUFF
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PAJAMA SAM: LIFE IS ROUGH WHEN YOU LOSE YOUR STUFF chroniona jest prawem autorskim. PAJAMA SAM: LIFE IS ROUGH WHEN YOU LOSE YOUR STUFF możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
PAJAMA   SAM   LIFE   STUFF   PUZZLE   PRZYGODOWA   EDUKACYJNA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PAJAMA SAM LIFE IS ROUGH WHEN YOU LOSE YOUR STUFF.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz