pajama sam games to play on any day
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Pajama Sam: Games to Play on Any Day

Pajama Sam: Games to Play on Any Day jest kolejną częścią przygodowej gry dla dzieci, w której główny bohater Pajama Sam podejmuje się nowych wyzwań. Gra wydana została w 2001 roku przez Humongous Entertainment, Inc. dla platformy Windows, Macintosh i Linux.


Tym razem nasz bohater podczas leniwego popołudnia, postanawia zagrać w swoją ulubioną grę planszową. Przeszkodę stanowi jednak fakt, że znajduje się ona na najwyższej półce, której Pajama Sam nie jest w stanie dosięgnąć. Podczas próby wdrapania się na nią, upada na stertę innych gier i zabawek. To sprawia, że bohater przenosi się do innego świata, w którym czekają na niego same ciekawe zadania.


Na gracza czeka 10 różnych doświadczeń, od gier klasycznych po łamigłówki. We wszystkie wplątano motyw jedzenia, stąd do pokonania mamy rozrywkę np. o nazwie “Ser i Krakersy” - grę w kółko i krzyżyk, “Koncentrat” - grę pamięciową czy “4 Serowa Pizza” - grę pamięciową z pytaniami z wiedzy ogólnej. Do wyboru pozostaje także jeden z trzech poziomów trudności, jak również trybów: jeden gracz vs komputer, dwóch graczy lub wersja demo.

Sklepy w których można kupić grę PAJAMA SAM: GAMES TO PLAY ON ANY DAY
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PAJAMA SAM: GAMES TO PLAY ON ANY DAY chroniona jest prawem autorskim. PAJAMA SAM: GAMES TO PLAY ON ANY DAY możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   PAJAMA   SAM   GAMES   DAY   PUZZLE   STRATEGICZNA   PLANSZOWA   DLA DZIECI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PAJAMA SAM GAMES TO PLAY ON ANY DAY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz