O grze Pajama Sam 3: You Are What You Eat From Your Head To Your Feet

Pajama Sam 3: You Are What You Eat From Your Head To Your Feet, gra przygodowa wydana w 2000 roku przez Humongous Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh, PC (Windows) i konsol PlayStation.

Pajama Sam 3: You Are What You Eat From Your Head To Your Feet jest grą przygodową, opowiadającą o Pajama Samie, który zjadł 19 pudełek ciasteczek. Ponieważ chciał zdobyć figurkę swojego ulubionego superbohatera - Pajama Man. Dwudzieste pudełko, uciekło do spiżarni, które sam zaczął je ścigać. Sam trafia do swojej spiżarni na wyspę Mop Top, gdzie znajduje się sześć grup żywności. Wyspa jest oparta na ciele Sama, lokalizacje są oparte na organach i częściach ciała, posiadają również ich nazwy.


Sam przybywa do krainy przekąsek i słodyczy na "polityczną imprezę" organizowaną przez partię polityczną, której celem jest podbicie wyspy przez przekąski i słodycze. Jej celem jest wprowadzenie własnej złej diety. Partia zauważa, że bohater może stanowić przeszkodą dla ich planów.
Sam trafia do więzienia, ucieka ze swoim współwięźniem Florette, łodygą brokuła i delegatem warzyw na konferencję pokojową grupy żywieniowej w "Piramidzie Żywności". Po informacji, że na spotkaniu obecnych jest tylko dwóch delegatów, postanawia uratować delegatów i uniknąć wojny.

Sklepy w których można kupić grę PAJAMA SAM 3: YOU ARE WHAT YOU EAT FROM YOUR HEAD TO YOUR FEET
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra PAJAMA SAM 3: YOU ARE WHAT YOU EAT FROM YOUR HEAD TO YOUR FEET chroniona jest prawem autorskim. PAJAMA SAM 3: YOU ARE WHAT YOU EAT FROM YOUR HEAD TO YOUR FEET możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PAJAMA SAM 3 YOU ARE WHAT YOU EAT FROM YOUR HEAD TO YOUR FEET.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz