OUT RUN. WYŚCIGI KTÓRE KAŻDY POWINIEN ZNAĆ.

odwiedzin: 2502    pobrano: 1143


Out Run to gra zręcznościowa (wyścigi) wydana w 1988 roku przez U.S. Gold. Gra powstała początkowa dla systemów arkadowych, później przeniesiona na całą gamę komputerów począwszy od ZX Spectrum, C64 a skończywszy na Amiga, Atari ST i PC. Gra powstała również na konsole SEGA. Widać, że gra w swoim czasie była bardzo popularna.
Gra jest typowym przykładem gier zręcznościowych - wyniesionych prosto z automatów do gier. Tutaj nie ma żadnych elementów dodatkowych, twoim jedynym zadaniem jest jazda samochodem marki Ferrari tak daleko jak tylko się da. Nie ma żadnych dodatkowych opcji - uruchamiasz grę i jedziesz. Fajnym dodatkiem do gry są efektowne kozły jeżeli wjedziemy w jakąś przeszkodę.
Out Run, biorąc pod uwagę fakt kiedy gra powstała, graficznie przezntuje poprawny poziom. Jest to gra którą należy znać. Wyznaczała trendy gier wyścigowych na wiele lat.

Uwagi:
Uwaga. Gra w wersji dla komputerów Amiga, domyślnie ma ustawione sterowanie myszką! Można to zmienić naciskając klawisz J lub z poziomu Menu.
Gra w wersji dla Amigi nie wymaga oryginalnego Romu (Aros wystarczy). Pamięć 512kB wystarczy aby uruchomić grę.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą OUT RUN. WYŚCIGI KTÓRE KAŻDY POWINIEN ZNAĆ..

Przejdź do sekcji: Download OUT RUN
OUT RUN
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Tagi