OPERATION COM-BAT. ZABAWA W WOJNĘ.

odwiedzin: 2119    pobrano: 391


Operation Com-Bat jest grą strategiczną wydaną przez firmę Merit Software w 1990 roku. Gra powstała na komputery Amiga.
Gra to bardzo dobry przykład gry stretegicznej opartej na systemie turowym. W grze sterujemy jednostką wojskową składającą się wyłącznie z jednostek zmechanizowanych. Twoje zadanie polega na zdobyciu kwatery głównej przeciwnika. Operation Com-Bat mimo swej prostoty potrafi wciągnąć na bardzo długie wieczory. Szczególnie jeżeli zagramy z drugim graczem. Każda jednostka posiada pewną siłę ognia, zasięg, zasób paliwa itp. Należy pamiętać o tankowaniu pojazdów, dozbrajaniu - ogólnie zaoptrywać każdą jednostkę. W szczególnych wypadkach mamy do dyspozycji wsparcie lotnicze.
Grę możemy prowadzić w sześciu różnych lokalizacjach np skały, jeziora, pustynia, plansza pokryta jeziorami itd. Ekran gry podzielony jest na dwie części, ekran gry oraz ekran pulpitu sterującego. Tu właśnie w pulpicie strującym mamy wyświetlone wszystkie informacje o wybranej jednostce.
Operation Com-Bat jest grą w którą powinien zagrać każdy fan gier strategicznych opartych na systemie turowym. Zabawa jest przednia. Gra nie powala grafiką (nawet jak na rok kiedy została wydana, nie powalała), dźwiękowo również nie za bogato. Jednak w grach tego typu można wybaczyć takie niedociągnięcia, gdyż grywalność naprawdę jest najważniejsza.

Uwagi:
Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu (najlepiej Kickstart 1.3). Gra wymaga minimum 512 kb Chip RAM.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą OPERATION COM-BAT. ZABAWA W WOJNĘ..

Przejdź do sekcji: Download OPERATION COMBAT
OPERATION COMBAT
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: Amiga


Tagi