OPEN SEASON

Inne tytuły: Sezon na misia

open season
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Open Season

Open Season to humorystyczna produkcja dla całej rodziny, która bazuje na filmie animowanym Sezon na misia z 2006 roku.


Gra przedstawia losy udomowionego niedźwiedzia grizzly Booga (w polskiej wersji filmu znanego jako Boguś). Drapieżnik od malucha mieszka w mieście Timberline, gdzie za dnia jest lokalną atrakcją, a wieczorem leniuchuje w garażu leśnej strażniczki Beth. Jednak w wyniku splotu niecodziennych wydarzeń wraz z jednorogim jeleniem Elliotem trafia do lasu, w którym lada moment wystartuje sezon łowiecki. Boog postanawia za wszelką ceną wrócić do Timberline. Leśne zwierzęta mu w tym pomogą, o ile wcześniej upora się z myśliwymi.


Open Season to przygodowy tytuł, w którym gracz na zmianę przejmuje kontrolę nad Boogiem i Elliotem. Obaj korzystają z pomocy lokalnej flory, dzięki której szybko radzą sobie z natrętnymi łowczymi. Pomagają im w tym m.in. wiewiórki rzucające żołędziami czy znane ze swojego odrzucającego zapachu skunksy. W Open Season pojawia się także szereg dodatkowych atrakcji pokroju brawurowego spływu rzeką czy przejazdu kopalnianymi wagonikami.


Produkcja oferuje szereg minigier dostępnych w trybie wieloosobowym.


Ostatnia modyfikacja: 3 czerwiec 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   OPEN   SEASON   SEZON   MIŚ   AKCJA   PUZZLE   ZRĘCZNOŚCIOWA  


Komentarze

Handel   wysłano 2022-01-04 23:51:52

Dojebana gra ma lepszą fabułę niż gta 5 i far cry 6 ta gra ma lepsza grafika niż wszystkie gry od roku 2k13 do roku 2k22 narazie nic nie przebiło zajebistości tej gry. Pozdro:)
4 1
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać