oliver and company
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.50/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Oliver and Company

Oliver and Company, gra zręcznościowa wydana w 1989 roku przez Coktel Vision. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Atari ST i PC (DOS).
Oliver and Company to klasyczna gra familijna przeznaczona zarówno dla dorosłych, jak i młodszych użytkowników. Fabuła oparta jest na znanej animacji Disney'a "Oliwer i Spółka", która z kolei bazuje na kultowej powieści Charlesa Dickensa.
Podczas rozgrywki wcielamy się w kota imieniem Oliver, który cieszy się życiem w domu po tym jak został adoptowany przez dobrego człowieka. Problemy zaczynają się, kiedy Olivera próbuje porwać zły Sykes. Podczas rozgrywki musimy uciekać przed niebezpieczeństwami i rozprawiać się z różnymi pułapkami, które na nas czyhają.
Ta sympatyczna platformówka po latach wciąż cieszy się popularnością. Ładna animacja i ciekawe misje na kolejnych poziomach sprawiają, że gra nie nudzi się przez długi czas. Podobnie jak inne gry oparte na filmach Disney'a, "Oliver and Company" gwarantuje mnóstwo dobrej zabawy i ciekawych zagadek do rozwiązania. To doskonała propozycja zarówno dla starszych graczy gotowych na sentymentalną podróż, jak i dla młodych graczy, którzy chcą poczuć ducha poprzedniej epoki.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry OLIVER AND COMPANY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz