oddworld abes oddysee
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.67/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Oddworld: Abe's Oddysee

Oddworld: Abe's Oddysee, gra akcji z elementami puzzlui wydana w 1997 roku przez GT Interactive Software. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS/Windows) oraz konsole PlayStation, PSP i PS Vita.
W grze wcielamy się w Abe'a przedstawiciela niewolniczej rasy Mudokonów, wykorzystywanych do pracy w fabryce mięsa. Pod odkryciu, że w niedalekiej perspektywie, niewolników czeka śmierć, postanawia on uciec z fabryki i uratować swoich "rodaków". Fabuła w udany sposób miesza ponurą atmosferę z czarnym humorem i nieco bajkowymi motywami. Wpasowując się w założenia historii, głównym celem gracza jest ucieczka z mrocznego kompleksu i wyzwolenie jak największej liczby Mudokonów porozrzucanych po całym świecie gry. Jest to o tyle trudne wyzwanie, że mapę wypchano po brzegi bardziej lub mniej złożonymi zagadkami logicznymi, zaś śmierć czeka na Abe'a na każdym kroku. Bohater dysponuje jednak bogatymi możliwościami poruszania się i działania, do których należy bieg, skradanie się, turlanie, skakanie, czy rzucanie kamieniami. Co ciekawe, w celu jak najpłynniejszego połączenia fabuły z rozgrywką, zrezygnowano z tradycyjnego interfejsu graficznego. Wszystkie potrzebne informacje wyświetlają się naturalnie w świecie gry.

Czasopisma w których można poczytać o grze Oddworld Abes Oddysee


Sklepy w których można kupić grę ODDWORLD: ABE'S ODDYSEE
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ODDWORLD: ABE'S ODDYSEE chroniona jest prawem autorskim. ODDWORLD: ABE'S ODDYSEE możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.
.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ODDWORLD   ABE   ODDYSEE   MUDOKON   AKCJA   PUZZLE   SCI-FI  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ODDWORLD ABES ODDYSEE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz