ODDWORLD: ABE`S EXODDUS

oddworld abes exoddus
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Oddworld: Abe's Exoddus

W grze Abe's Exoddus wcielamy się w postać Abe'a, którym za wszelką cenę staramy się zatrzymać Kartel Magogów, niszczący cmentarz Mudokonów. Celem Magogów jest odnalezenie na cmentarzu kości, umożliwiających stworzenie specjalnego piwa Soul Storm.
W tej platformowej grze walczymy z przeciwnikami, starając się ich zabić, a w niektórych przypadkach unikać przeskakując nad nimi. Ogólnie w grze dużo skaczemy, wspinamy się oraz rozwiązujemy łamigłówki, które pozwalają nam nam przetrwanie lub zlikwidowanie rywali. W międzyczasie ratujemy pobratymców Abe'a, lecząc ich. Nasz główny bohater posiada moc chwilowej niewidzialności, która momentami jest niezbędna podczas walki z przeciwnikami i rozwiązywania zadań.
Abe's Exoddus jest kontynuacją historii przedstawionej w poprzedniej odsłonie, kiedy to Abe i jego pobratymcy świętują pokonanie złych Glukkonów. Dusze zmarłych informują głównego bohatera podczas snu o oprawcach, którzy zniszczyli nekropolie i postanowili wykopać szczątki Mudokonów. Abe udaje się do Necrum, gdzie przekonuje się, że słowa duchów były prawdziwe. Bohater stawia czoła rozmaitym niebezpieczeństwom po to aby uratować jak najwięcej niewolników zatrudnionych do pomocy w nekropolii.


Ostatnia modyfikacja: 22 sierpień 2021Sklepy w których można kupić grę ODDWORLD: ABE'S EXODDUS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ODDWORLD: ABE'S EXODDUS chroniona jest prawem autorskim. ODDWORLD: ABE'S EXODDUS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   ODDWORLD   ABE   EXODDUS   AKCJA   PUZZLE   PLATFORMOWA   CYBERPUNK   SCI-FI  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ODDWORLD ABES EXODDUS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać