nuclear strike
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Nuclear Strike

Nuclear Strike, gra akcji wydana w 1996 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol Nintendo 64, PlayStation, PSP i PS Vita.
Kolejna z serii gier, w której gracz siada za sterami helikoptera i rusza na spotkanie z wrogiem. Do jego dyspozycji będzie aż piętnaście grywalnych pojazdów. Część z nich to maszyny wymyślone specjalnie na potrzeby rozgrywki (np. helikopter Super Apache lub nieistniejący model odrzutowca Thunderbolt). Najczęściej jednak będziemy mogli korzystać z rzeczywistych wehikułów (poza helikopterami będzie to między innymi: czołg M1 Abrams, pojazd pancerny Bradley, a nawet łódź poduszkowa PACV).
Każda na mapa, na której toczą się walki, powiązana jest z kilkoma misjami. Czasem będziemy musieli dowodzić oddziałami lądowymi, a czasem współdziałać z sojusznikiem kierowanym przez AI. Zadania do wykonania są stosunkowo zróżnicowane: wsparcie z powietrza, eskorta, niszczenie budynków o znaczeniu strategicznym, transport oraz rzecz jasna eliminowanie jednostek wroga. Swego rodzaju ułatwieniem jest kompas pokazujący położenie celu misji oraz radar z oznaczeniem wrogich jednostek. Nie wolno zapominać o zapasach amunicji i paliwa. Obszar starć został podzielony na pięć różnych rodzajów terenu.


Uwagi: Przed uruchomieniem gry zainstaluj nGlide (znajdziesz w sekcji Emulatory/PC).

NUCLEAR   STRIKE   AKCJA   HELIKOPTER   STRZELANKA   SHOOTER  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry NUCLEAR STRIKE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz