NO SURRENDER: BATTLE OF THE BULGE

no surrender battle of the bulge
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.33/10 (3 głosy)


Twoja ocena:
O grze No Surrender: Battle of the Bulge

No Surrender: Battle of the Bulge to strategiczna gra wojenna wydana w 2005 roku. Gra ta jest osadzona w czasie bitwy pod Ardeny w czasie II wojny światowej.
Gracz wciela się w dowódcę jednej z trzech armii: amerykańskiej, niemieckiej lub brytyjskiej. Celem gry jest pokonanie przeciwnika, zdobywanie terenów i utrzymywanie swoich pozycji.
Gra oferuje szeroki wybór jednostek: piechotę, czołgi, artylerię, a także lotnictwo. Każda jednostka posiada unikalne cechy i zdolności, co pozwala graczom dostosować swoją strategię do sytuacji na polu bitwy.
No Surrender: Battle of the Bulge oferuje także kilka trybów gry kampanię dla każdej z armii, pojedynczy scenariusz oraz tryb wieloosobowy, w którym gracze mogą zmierzyć się ze sobą przez internet.
Gra oferuje realistyczne modele terenu oraz warunki atmosferyczne, takie jak mgła, deszcz czy śnieg, co wpływa na taktykę i strategię wojenną. W grze występują także czynniki morale jednostek, co wpływa na ich skuteczność w walce.Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry NO SURRENDER BATTLE OF THE BULGE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać