NO ONE LIVES FOREVER 2: A SPY IN H.A.R.M.`S WAY

no one lives forever 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.06/10 (26 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.`s Way

No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.`s Way, gra przygodowa (FPS, shooter) wydana w 2002 roku przez Sierra Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i Macintosh.

Druga część przygód super agentki Cate Archer. Tym razem jej celem jest międzynarodowa przestępcza organizacja H.A.R.M. Aby powstrzymać działania agencji H.A.R.M., Cate będzie podróżować i wykonywać misje w przeróżnych lokalizacjach np. wiska Ninja (Japonia), tajna baza okrętów podwodnych, na parkingu przyczep w Ohio podczas tornada, na Syberii i wiele więcej. W drugiej części nasza agentka będzie mogła skorzystać z całej gamy dziwnych gadgetów np. kot bomba, latarka w formie lakieru do włosów, dekoder notatek itp.

No One Lives Forever 2, to bardzo wciągająca gra przygodowa z wątkami szpiegowskimi. Świetna fabuła, dużo zagadek to wszystko sprawia, że do gry z chęcią wracamy po latach. Polecamy.Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze No One Lives Forever 2


ABANDONWARE  STARE GRY   LIVES   FOREVER   SPY   WAY   CATE   ARCHER   PRZYGODOWA   FPS   SHOOTER   STRZELANKA   SIERRA   MONOLITH  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Maniek   wysłano 2021-12-30 03:29:58

Mam problem, nie mogę wchodzić w żadną interakcję z otoczeniem. Nie mogę rozmawiać z postacią na samym początku pierwszej misji. Ktoś wie jak to rozwiązać?
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

kadrian   wysłano 2021-07-29 22:00:06

Niestety u mnie gra nie działa, po zainstalowaniu gry i próbie odpalenia jej, wyświetla się komunikat aby włożyc dysk 1, który jest zamontowany.
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Mario   wysłano 2021-10-09 23:23:31

Trzeba skopiować plik z katalogu Crack na plycie 1 do katalogu z grą
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Kadrian   wysłano 2021-07-29 18:55:43

Czy gra jest w polskiej wersji?
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać