night watch
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Night Watch

Night Watch (polski tytuł: Straż Nocna), gra RPG wydana w 2005 roku przez CDV Software Entertainment. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Night Watch stanowi luźną adaptację książki Sergieja Łukjanienko i jest kontynuacją wcześniejszej gry Day Watch. Akcja gry rozgrywa się na mrocznych ulicach Moskwy, na których czyhają siły Ciemności, pragnące zniszczyć siły Światła. Siły te to tzw. Inni - osoby o nadprzyrodzonych mocach, którzy są niewidoczni dla zwykłych śmiertelników. Inni wspólnie dbają o zachowanie równowagi w ludzkim świecie, poprzez tytułowe Nocne Patrole.
W grze wcielamy się w członka Nocnego Patrolu, który będzie musiał zmierzyć się z takimi przeciwnikami, jak czarnoksiężnicy, magowie, wilkołaki czy wampiry. Podczas walki gracza wspomagają towarzysze z Patrolu. Niektóre zadania wykonujemy w tzw. Zmroku - równoległym świecie do naszego. Zmrok jest wypełniony niesamowicie silną magią. Szeroko dopracowany rozwój postaci, świetny system walki, unikalny świat, sprawiają, że w Night Watch to świetna propozycja dla fanów gier RPG.


Uwagi: Zainstaluj grę. Następnie zainstaluj patch, który znajdziesz w archiwum z grą. Ostatnim krokiem, jest skopiowanie pliku z archium CRK w miejsce instalacji gry. Teraz możesz już uruchomić grę.

NIGHT   WATCH   RPG   MOSKWA   FANTASY   INNI   PATTROL   NOCNA   STRAŻ  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry NIGHT WATCH.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz