NIGHT AT THE MUSEUM: BATTLE OF THE SMITHSONIAN

night at the museum 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.75/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

Kiedy wspominamy o grach opartych na filmach, często spodziewamy się przeciętnej rozgrywki i niezbyt udanej adaptacji kinowego hitu. Jednak "Night at the Museum: Battle of the Smithsonian - The Video Game" udowadnia, że można stworzyć zabawną, intrygującą i angażującą grę opartą na hicie kinowym. Graz została wydana w 2009 roku przez Majesco Entertainment a fabuła przenosi graczy w fascynujący i nieco surrealistyczny świat muzealny.
Fabuła gry "Night at the Museum 2" inspirowana jest filmem pod tym samym tytułem, w którym główną rolę grał Ben Stiller. W grze wcielamy się w postać Larry'ego, który próbuje uratować muzeum. Jednakże, w przeciwieństwie do większości adaptacji filmowych, gra oferuje znacznie więcej niż tylko przerywniki filmowe. Przenosi nas w wir przygód, które pozwalają nam samodzielnie eksplorować pomieszczenia oraz wchodzić w interakcjie z muzealnymi eksponatami.
"Night at the Museum 2" rozgrywa się w różnych epokach historycznych. W trakcie rozgrywki możemy spotkać takie postaci jak Amelia Earhart, Napoleona Bonaparte czy znanego z pierwszej części filmu, zuchwałego kowboja Jedidiah Smitha. To świetny sposób na naukę historii w sposób interaktywny i zabawny.
Podumowując, "Night at the Museum: Battle of the Smithsonian - The Video Game" to tytuł który udowadnia, że oparte na filmach gry nie zawsze muszą być rozczarowujące. Gra zapewnia rozrywkę dla graczy w różnym wieku, dzięki interesującemu muzealnemu światu i humorystycznemu podejściu do historii. Choć od jej premiery minęło już kilka lat, to nadal pozostaje ona perełką w dziedzinie gier opartych na filmach.


Ostatnia modyfikacja: 7 wrzesień 2023

ABANDONWARE  STARE GRY   NIGHT   MUSEUM   PRZYGODOWA   AKCJA   PUZZLE   FANTASY  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry NIGHT AT THE MUSEUM 2.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać