nicktoons racing
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.17/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Nicktoons Racing

Nicktoons racing to gra wyścigowa z postaciami z produkcji Nickelodeon. Postacie ścigają się na różnych wersjach gokartów, gra sterowaniem przypomina dobrze nam znane Mario Kart.
Jak wygląda fabuła, zapytacie? Już wam odpowiadam. Różne postacie bajkowe dostają zaproszenie do udziału w wyścigu Grand Prix, nagrodą główną jest Krusty Krab Big Bun, bułkę z pewnością kojarzycie z animacji o gąbce w morzu! Organizatorem konkursu jest tzw. Mystery Rider, którego mają pokonać inni uczestnicy konkursu. Nie chcemy wam zepsuć zabawy, wygrajcie wyścig, by dowiedzieć się, z kim rywalizujecie. Będziecie zaskoczeni.
Gra oferuje trzy poziomy trudności: łatwy, średni i trudny, więc znajdzie się coś zarówno dla amatorów jak i dla osób żądnych wyzwań. Każda mapa zawiera również różne alternatywne trasy i skróty, z których korzystają NPC-ty na wyższych poziomach trudności gry. Gra ma również opcję gry wieloosobowej i można w nią grać z drugim graczem na podzielonym ekranie, więc śmiało zaproś kolegę do wyścigu, niech wygra najlepszy.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry NICKTOONS RACING.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz