nibiru age of secrets
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

6.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Nibiru: Age of Secrets

Gra Nibiru: Age Of Secrets (w Polsce wydana pod tytułem Nibiru: Wysłannik Bogów) to remake przygodówki Messenger of the Gods z 1998 roku, a zarazem dzieło inspirowane powieścią "Dwunasta Planeta" Zecharii Sitchina.
Podczas budowy autostrady w Pradze pracownicy natrafiają na sekretny tunel, który przed kilkoma dekadami wykorzystywany był przez nazistów. Odkrycie zwraca uwagę historyków oraz badaczy, profesor Wilde decyduje się wysłać na miejsce swojego siostrzeńca Martina Holana. Tym samym student archeologii i lingwistyki udaje się do rodzimych Czech. Nie dana mu jest jednak spokojna praca, na miejscu okazuje się, że ktoś zamordował przyjaciółkę jego stryja. Holan próbuje rozgryźć mroczną zagadkę dotyczącą nazistów oraz tajemniczego świata.
Nibiru: Age Of Secrets to klasyczny trzecioosobowy point & click, w którym wszystkie czynności wykonywane są za pomocą myszki. W trakcie przygody gracz zwiedza m.in. Pragę, Paryż czy starożytne ruiny Majów. Zbiera przy tym przedmioty, rozwiązuje zagadki oraz prowadzi konwersacje z postaciami niezależnymi.
NIBIRU   AGE   ECRETS   PRZYGODOWA   POINT AND CLICK   PUZZLE   ZAGADKA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry NIBIRU AGE OF SECRETS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz