next life
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Next Life

W grze Next Life grający wciela się w postać Adama Raichla, 23-letniego technika Jego przygoda rozpoczyna się podczas pobytu na tajemniczej wyspie, na której przebywają ludzie z różnych zakątków świata. Nikt z nich nie zna odpowiedzi na pytania, skąd tam się wzięli, ani gdzie są. Żaden z nich nie wie także, jaka jest data - każdy z nich pochodzi z innego roku. Bohater przenosi się na wyspę, gdy podczas drogi do pracy samochodem, odbiera telefon. Decyzja ta kosztuje go życie. Wpada pod koła pędzącej cysterny. Nie ma jednak świadomości tego, co się wydarzyło. Widzi blask na końcu tunelu, za którym podąża. Budzi się w dziwnym miejscu, o którym nie ma pojęcia.

Podczas rozgrywki możemy zapoznać się z różnymi lokalizacjami, wokół których zbudowana jest fabuła. Jest ona, niezwykle zawiła i skomplikowana. Mieszkańcy wyspy, na której znalazł się główny bohater, pojawiają się i znikają wraz z nadejściem kolejnych dni.

Czy jestem w niebie, w piekle czy zostałem porwany? Takie pytania zadaje sobie pytania gracz wcielający się w głównego bohatera. Uzyskujemy na nie stopniowe odpowiedzi, wraz z przebiegiem rozgrywki. Gra jest niezwykle mroczna i daje nam skojarzenia fantasmagoryczne. W trakcie rozgrywki gracz musi rozwikłać kolejne zagadki. W trakcie fabuły uzyskujemy stopniowe odpowiedzi, na zadawane sobie pytania.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry NEXT LIFE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz