NEVERWINTER NIGHTS

neverwinter nights
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.50/10 (8 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Neverwinter Nights

Neverwinter Nights, gra RPG wydana w 2002 roku przez Infogrames. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh i PC (Linus, Windows).

Neverwinter Nights to gra z gatunku klasycznych RPG, gdzie wchodzimy w skórę osobnika bez przeszłości. To nasze zadanie, by napisać jego historię. Akcja gry dzieje się w uniwersum Forgotten Realms w wersji 3.0 Dungeons & Dragons, w krainie oddalonej na północ od wybrzeży Sword Coast znanych z innego klasyka, czyli Baldur's Gate.


Wcielając się w rolę niedoświadczonego wojownika, którego celem jest uwolnienie miasta Neverwinter od plagi, zmuszeni jesteśmy do budowy swojego doświadczenia w walce praktycznie od zera. Tylko od nas zależy, jaką rasę wybierzemy dla swojej postaci oraz w jaki sposób będziemy tę postać rozwijać. Z czasem możemy budować drużynę, przydzielać jej członkom poszczególne zadania i walczyć z wykorzystaniem rozmaitych technik, specjalizując swoje jednostki to w walce dystansowej, to w zmaganiach wręcz, a nawet samej magii.


W grze znaleźć można wiele łupów porozrzucanych i poukrywanych na mapie całego miasta. Wraz z ich zdobywaniem i nabywaniem doświadczenia możemy posługiwać się coraz mocniejszym orężem i postarać się o dobry pancerz.


W Neverwinter Nights znajdziemy dobrą oprawę, przyjemną muzykę i doskonałą, wciągającą fabułę, z której słyną opowieści z Forgotten Realms.


Ostatnia modyfikacja: 29 sierpień 2017Sklepy w których można kupić grę NEVERWINTER NIGHTS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra NEVERWINTER NIGHTS chroniona jest prawem autorskim. NEVERWINTER NIGHTS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry NEVERWINTER NIGHTS.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać