NEVERHOOD CHRONICLES. PRZYGODA W PLASTELINOWYM ŚWIECIE.

odwiedzin: 4389    pobrano: 1298


The Neverhood Chronicles to gra przygodowa (z elemantmi point and click) wydana przez DreamWorks Interactive w 1996 roku. Gra ukazała się tylko dla komputerów osobistych PC.
Akcja gry rozgrywa się w świecie z plasteliny. Gracz wciela się w postać Klaymana. Klayman to sympatyczny plastelinowy ludek, którego zadaniem jest zdobycie korony Hoborga (twórcy świata Neverhood). Aby zdobyć koronę, Klayman musi przejść długą drogę. Każdy etap gry kończy się znalezieniem dyskietki na której nagrany jest film z historią świata Neverhood (stąd kroniki świata Neverhood). Gra posiada dwa zakończenia, wybór należy do gracza.
Gra oferuje dosyć trudne łamigłówki. Neverhood, to gra bardzo ładna pod względem graficznym. Pomimo tak ładnej oprawy audiowizualnej, nie zyskała dużej popularności. Jednak po latach, sytuacja się zmieniła i teraz można powiedzieć, że gra Neverhood Chronicles, to gra kultowa.

Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą NEVERHOOD CHRONICLES. PRZYGODA W PLASTELINOWYM ŚWIECIE..

Przejdź do sekcji: Download NEVERHOOD CHRONICLES
NEVERHOOD CHRONICLES
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: PC


Tagi