neuro hunter
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:O grze Neuro Hunter

Neuro Hunter to cyberpunkowa produkcja, której akcja osadzona jest w przyszłości zdominowanej przez megakorporacje. Jedną z nich jest Johnston Biotek - firma sprawująca kontrolę nad produkcją cennego paliwa. Wydobywają go dla niej więźniowie, którzy często stają się również obiektami tajemniczych eksperymentów. Kiedy w kompleksie wydobywczym pojawia się Hacker, władza wymyka się z rąk korporacji.
Ekspert komputerowy przejmuje kontrolę nad placówką. Postać gracza zostaje wynajęta przez Johnston Biotek, by uporać się z problemem. Jednak w wyniku przypadkowej eksplozji bohater zostaje zdany na siebie.
Neuro Hunter to rozbudowana produkcja łącząca w sobie elementy role-play oraz akcji. Gracz ma możliwość rozwiązania każdego z problemów na kilka różnych sposobów, m.in. poprzez wykorzystanie umiejętności walki, skradania czy perswazji. Wraz z progresem postać głównego bohatera zdobywa nowe poziomy i rozwija jedną z siedmiu umiejętności. Wpływ na rozgrywkę mają również montowane w ciele implanty, używana broń czy system craftingu oparty na odnajdywanych recepturach.
NEURO   HUNTER   RPG   CYBERPUNK   SCI-FI   AKCJA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry NEURO HUNTER.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz