need for speed road challenge
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.13/10 (30 głosów)


Twoja ocena:O grze Need For Speed: Road Challenge

Need for Speed: Road Challenge (inne tytuły Need for Speed: High Stakes, NFS 4, NFS: RC, NFS: HS), gra wyścigowa wydana w 1999 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).
Need for Speed: Road Challenge to już czwarta odsłona słynnych wyścigów. Tym razem będziemy mogli zasiąść za kierownicą takich samochodów jak: BMW Z3, Mercedes SLK 230, McLaren F1 GTR, Mercedes CLK GTR, Chevrolet Camaro i wiele więcej. W tej odsłonie, autorzy gry umożliwili tuningowanie wybranego samochodu.
Gra oferuje pięć trybów rozgrywki: turniej, pojedynczy wyścig, knockout, hot pursuit oraz tryb kariery. Nowością jest możliwość wcielenie się w stróżów prawa w trybie Hot Pursuit.
NFS: RC, to bardzo dobrze wykonana gra - ulepszona grafika jak i sterowanie (w stosunku do poprzedniej części) powoduje, że z przyjemnością wracamy do tej gry po latach.


Uwagi: Po zainstalowaniu gry z załączonego obrazu ISO, zainstaluj patch, którego znajdziesz w archiwum. Jeżeli będziesz miał problem z uruchomieniem, zainstaluj wrapper nGlide.

Czasopisma w których można poczytać o grze Need For Speed Road Challenge

NEED   SPEED   NFS   ROAD   CHALLENGE   HIGH   STAKES   WYŚCIGOWA   ZRĘCZOŚCIÓWKA   ELECTRONIC   ARTS  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

SQD   wysłano 2021-01-28 21:50:55

Plik bez rozszerzenia. Gdy dodaje .ISO system wykrywa go jako plyte Audio-CD jednak po kliknieciu w celu otwarcia pojawia sie blad odczytu.
0 0 Odpowiedz

Michał   wysłano 2020-12-19 14:28:25

Gra się uruchamia, ale nie ma ustawień 3dsetup, tzn. już podczas instalacji wywaliło błąd 3dsetup. Mam zainstalowany nglide.
0 0 Odpowiedz

16bit.pl   wysłano 2019-03-18 22:40:04

Timi, zrób dokładnie jak napisaliśmy w uwagach. Po zainstalowaniu gry (opcja full) z załączonego obrazu ISO, zainstaluj patch, którego znajdziesz w archiwum. Jeżeli będziesz miał problem z uruchomieniem, zainstaluj wrapper nGlide.
0 0 Odpowiedz

Timi   wysłano 2019-03-18 21:13:34

Udało się komus odpalić tą grę? Ja poległem. Win 7 64 bit. Nie poszło także na XP Mode...
0 0 Odpowiedz

Napisz komentarz