NEED FOR SPEED: PROSTREET

need for speed prostreet
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.42/10 (19 głosów)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Need for Speed: ProStreet

Need for Speed: ProStreet to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych stworzonej przez Electronic Arts. Gra, wydana w 2007 roku, wprowadza nowe możliwości i wyzwania dla fanów gatunku.

Jedną z najważniejszych zmian w Need for Speed: ProStreet jest wprowadzenie nowego trybu rozgrywki - "Battle Machine". W tym trybie gracz musi pokonać przeciwników w wyścigach na czas, wyścigach drużynowych i wyścigach sprinterskich. Każda z wygranych rund daje punkty, które można wykorzystać na ulepszanie samochodu. Gra oferuje wiele możliwości tuningu pojazdu, od zmiany wizualnej po ulepszanie silnika i zawieszenia.

Inną nowością w Need for Speed: ProStreet jest wprowadzenie zmian w mechanice rozgrywki. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii, gdzie można było wygrywać wyścigi poprzez stosowanie sztuczek i szarżowanie na przeciwników, w ProStreet kładzie się nacisk na umiejętności kierowcy. Gra wymaga precyzyjnej jazdy, skupienia i strategii, aby zwyciężyć w wyścigach.

Need for Speed: ProStreet to także doskonała gra dla fanów tuningowania i modyfikowania samochodów. Gra oferuje wiele opcji modyfikacji, które pozwalają na dostosowanie pojazdu do własnych preferencji i stylu jazdy. Gracz może zmieniać kolor, dodawać nowe elementy wyposażenia, jak również ulepszać silnik, hamulce i zawieszenie.

Gra oferuje także wiele trybów rozgrywki, takich jak wyścigi uliczne, wyścigi driftowe i wyścigi na torze. Każdy z trybów wymaga od gracza innego podejścia i strategii, co czyni grę jeszcze bardziej interesującą.

Podsumowując, Need for Speed: ProStreet to doskonała gra dla fanów wyścigów samochodowych i tuningowania pojazdów. Wprowadza wiele nowych funkcji, które urozmaicają rozgrywkę i czynią ją jeszcze bardziej realistyczną. Tryb "Battle Machine" pozwala na rywalizację z innymi graczami, a różnorodność trybów rozgrywki zapewnia wiele godzin zabawy. To idealna propozycja dla fanów szybkości i adrenaliny na drogach.


Ostatnia modyfikacja: 5 maj 2023Komentarze

PaoloMartini296PL   wysłano 2024-01-14 12:36:36

Gra działa, ale warto wejść na ten link https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Need_for_Speed:_ProStreet#NFS_Pro_Street_Generic_Fix
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

SEvENxTOM   wysłano 2023-05-30 07:11:55

Nie wiem czemu, ale gra nie chce się uruchomić, nawet po ponownej instalacji. Mógłby ktoś pomóc?
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Pevtros   wysłano 2023-05-08 23:23:31

Niezła ta gra !
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać