NEED FOR SPEED: PORSCHE UNLEASHED

odwiedzin: 6342    pobrano: 2335Rok: 2000

Gatunek: wyścigowa

Wydawca: Electronic Arts

Producent: EA Games

Platforma: PC

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Need for Speed: Porsche Unleashed (inne tytuły Need for Speed: Porsche 2000, NFS 5, NFS: PU) gra wyścigowa wydana w 2000 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) oraz konsol PlayStation i GBA.
NFS: Porsche Unleashed, to kolejna część cyklu gier wyścigowych. Tym razem, w przeciwieństwie do swoich poprzedników oraz następców skupia się ona na wyścigach samochodami tylko jednej marki – Porsche – prezentując graczowi modele z okresu 1950 – 2000.
W Porsche Unleashed będziesz mógł ścigać się samochodami Porsche po wielu trasach zlokalizowanych w różnych częściach Europy od Korsyki poprzez Lazurowe Wybrzeże, Pireneje, Normandię czy Schwarzwald kończąc na odcinkach niemieckich autostrad. Jak w poprzednich częściach, tym razem oddano graczowi cztery tryby rozgrywki: Single Player (tutaj znajdziesz m.in. wyścigi knockout), MultiPlayer, Factory Driver oraz Evolution.

Uwagi: Zainstaluj grę z obrazu zamieszczonego w archiwum. Następnie uruchom zamieszczony patch i zainstaluj w miejscu gdzie wcześniej zainstalowałeś grę.
Aby zagrać na nowszych systemach, zainstaluj nGlide (znajdziesz w sekcji Emulatory/PC).
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Need For Speed Porsche Unleashed przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o NEED FOR SPEED PORSCHE UNLEASHED

Secret Service

Recenzja gry w miesięczniku Secret Service z 2000 roku. Numer 79, strona 53.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą NEED FOR SPEED: PORSCHE UNLEASHED.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download NEED FOR SPEED PORSCHE UNLEASHED
TAGI: NEED   SPEED   NFS   PORSCHE   UNLEASHED   ELECTRONIC   ARTS   WYŚCIGOWA  

Najwyżej ocenione gry

Gry online