NEED FOR SPEED III - HOT PURSUIT

odwiedzin: 1713    pobrano: 463


Need for Speed III: Hot Pursuit, gra zręcznościowa (wyścigi) wydana w 1998 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC oraz konsolę PlayStation.
Hot Pursuit, to już trzecia odsłona dobrze znanych wyścigów samochodowych. W tej odsłonie, wprowadzono nowy tryb gry - tytułowy Hot Pursuit, w którym możemy się wcielić w uciekiniera lub też stanąć po drugiej stronie barykady - w stróża prawa i porządku ;) Poza wspomnienym trybem gry, NFS 3 oferuje również dobrze znane pojedyncze wyścigi, knock-out czy turniej.
Do dyspozycji gracza oddano osiem samochodów oraz cztery trasy. Trzecia część gry charakteryzuje się bardzo ładną i realistyczną grafiką (jak na ówczesne czasy). NFS 3, to gra w którą bardzo miło wraca się po latach. Polecamy miłośnikom szybkiej jazdy.

Uwagi: Jeżeli chcecie uruchomić grę w pełnym ekranie oraz z filmami - zamieńcie nazwę pliku nf3_fullscreen.ini na nf3.ini.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o NEED FOR SPEED III

Secret Service

Opis gry w miesięczniku Secret Service z 1998 roku. Numer 61, strony 54-57.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą NEED FOR SPEED III - HOT PURSUIT.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download NEED FOR SPEED III
NEED FOR SPEED III
Ocena


Udostępnij
Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie? Zapisz się do naszego newslettera.

Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: PC


Tagi