need for speed iii
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.15/10 (24 głosów)


Twoja ocena:O grze Need for Speed III - Hot Pursuit

Need for Speed III: Hot Pursuit, gra zręcznościowa (wyścigi) wydana w 1998 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC oraz konsolę PlayStation.
Hot Pursuit, to już trzecia odsłona dobrze znanych wyścigów samochodowych. W tej odsłonie, wprowadzono nowy tryb gry - tytułowy Hot Pursuit, w którym możemy się wcielić w uciekiniera lub też stanąć po drugiej stronie barykady - w stróża prawa i porządku ;) Poza wspomnienym trybem gry, NFS 3 oferuje również dobrze znane pojedyncze wyścigi, knock-out czy turniej.
Do dyspozycji gracza oddano osiem samochodów oraz cztery trasy. Trzecia część gry charakteryzuje się bardzo ładną i realistyczną grafiką (jak na ówczesne czasy). NFS 3, to gra w którą bardzo miło wraca się po latach. Polecamy miłośnikom szybkiej jazdy.


Uwagi: Jeżeli chcecie uruchomić grę w pełnym ekranie oraz z filmami - zamieńcie nazwę pliku nf3_fullscreen.ini na nf3.ini.

Czasopisma w których można poczytać o grze Need For Speed Iii

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Driver   wysłano 2017-05-31 21:37:23

Zaj**sta gra. Pamiętam jak na moim sprzęcie - w tamtym czasie - musiałem wyłączać detale. Słabo to wyglądało, ale grać się dało.
1 0 Odpowiedz

Napisz komentarz