NAUGHTY ONES

odwiedzin: 707    pobrano: 147Rok: 1994

Gatunek: platformówka | zręcznościówka

Wydawca: Interactivision A/S

Producent: Melon Dezign

Platforma: Amiga

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


Naughty ones, gra platformowa (z elementami zręcznościowymi) wydana w 1994 roku przez Interactivision A/S. Gra ukazała się dla komputerów Amiga i konsoli Amiga CD32.
Fabuła gry osadzona jest gdzieś w świecie "nie realnym". Z intra do gry dowiadujemy się, że nasi bohaterowie (dwaj bracia) właśnie rozpoczęli wakacje. Pech chciał, że właśnie w dniu rozpoczynających się wakacji - jakieś niezidentyfikowane fale - wciągają ich do wspomnianego "innego" świata. Twoim zadaniem jest odnaleźć drogę powrotną do domu - świata realnego.

Uwagi: Gra zamieszczona na naszych stronach wymagają ustawień emulatora jak dla A1200.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Naughty Ones przeczytaj:

Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą NAUGHTY ONES.Gry, które mogą ci się spodobać

Przejdź do sekcji: Download NAUGHTY ONES
TAGI: NAUGHTY ONES   PLATFORMÓWKA   ZRĘCZNOŚCIÓWKA   2 GRACZY  
Najwyżej ocenione gry

Polecamy
crossout

CrossOut - to osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy. Tytuł oferuje tysiące możliwości modyfikacji wyglądu oraz parametrów maszyny, począwszy od kształtu i opancerzenia, poprzez uzbrojenie oraz systemy wspomagające, po wszelkiego rodzaju dodatki estetyczne.warframe

Warframe to sieciowa gra akcji. Gra opiera się na trybie kooperacji w którym, gracze wcielają się w postacie odziane w zaawansowane pancerze bojowe, łączą się w drużyny i wyruszają na misje przeciwko sterowanym przez sztuczną inteligencję wrogom.

Graj za darmo